Sayfalar

30 Mart 2015 Pazartesi

Baykuş ve Bir Bebek Battaniyesi!

Baykuş!
Sonunda ben de baykuşlu bir iş yapabildim. Çok severim baykuşları, pek çogunuz gibi... Ama bir türlü kendimce beğendiğim bir şekil, bir tasarım bulamıyordum. En sonunda buldum! Bu tasarım daha önce de tasarımlarını bir kaç kez kullandığım Ananda'ya ait! Ananda'dan satın aldığım bu dosyayı hemen uygulamaya koyuldum. Araya pek çok iş girdi, tamamlayabilmem uzun sürdü. Renk seçiminde zorlandım. Arka fonda bordo renkli bu kumaşı kullanıp kullanmamakta çok tereddüt ettim. Arkasını da kaliteli polar bir kumaşla kapladım. İşte sonunda karşınızda.

Ölçüleri:
genişlik 56 cm
uzunluk 70 cm.

Bu desenin bu kadar büyük olacağını tahmin etmiyordum doğrusu. Parçaları birleştirince epey büyük oldu! Daha küçüğünü de yapabilirmişim. Biraz daha küçüğünü yapsaymışım yastık olacaktı ama madem böyle ben de bebek battaniyesi olarak çok uygun olacağını düşünerek bebek battaniyesi yaptım. Özellikle bebek arabasıyla, pusetle bebek gezdirirken çok güzel durur diye tahmin ediyorum.

Çok sık yazamıyorum. Instagram galiba daha öne çıktı,sanırım daha pratik olduğu için. Fotoğrafları da tabletle çekiyorum. Problem şu, tabletten bloga yazı aktarmak sadece e-posta göndererek mümkün, onu da ben beceremedim.

İşte böyle. Hepinize sevgi ve selamlar. Güzel bir hafta olsun!

Genişliği 56 cm. uzunluğu 70 cm
Arkası polar kumaşıyla kaplandı8 yorum:

 1. Mükemmel olmuş, ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim bahar006
   Sen de denemek istersen durma dene derim! Sevgiler..

   Sil
 2. Çok şık, çok güzel olmuş :) Ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Harika olmuş, çok sevdim elinize sağlık ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim Tuğba Hanım. Sevgiler..

   Sil
 4. baykuş figürünü ben de çok severim ve güzel bir çalışma olmuş. emeklerinize sağlık.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Asortik, baykuşlar diğer kuşlardan daha farklı bir görünüme sahipler, bir de bilge bir halleri var, galiba o yüzden bu kadar seviyoruz. Teşekkürler...

  YanıtlaSil